ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما هست: https://jetrender.ir.

جت رندر همواره با هدف احترام برای حریم شخصی افراد برای استفاده از امکانات وب سایت و ثبت نظرات از کاربران خود اطلاعاتی را درخواست میکند تا درجهت ارائه بهتر خدمات در بستری امن و مطمئن به کاربران خود خدمات ارائه کند.

از این رو برای پردازش و ارائه خدمات به شما سروران محترم به اطلاعاتی نظیر ایمیل، شماره تلفن و آدرس مورد نیاز است،

و از آنجا که کلیه فعالیت‌های جت رندر(jetrender.ir) قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد ما تمام تلاش خود را برای حفظ اطلاعات شخصی شما انجام خواهیم داد بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره همراه ، ثبت شده توسط کاربر به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است همچنین جت رندر، ممکن است برای خدمات، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات ، برای اعضای وب ‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

جت رندر مانند دیگر وب‌سایت‌ها، از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما اقدامات امنیتی و لایه‌های امنیتی جت رندر و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش خود را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران محفوظ بوده و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند.

تیم جت رندر همواره برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خوبی را برای شما به ارمغان بیاورد.

امیدواریم بهترین رندرهاتونو با ما بگیرید

با احترام تیم جت رندر