سوالات متداول استفاده از سرویس‌های جت رندر

شرکت آفرینش توسعه فناوری روبین جت رندر محصولی به نام جت رندر با تکنولوژی رایانش ابری به همراه تامین زیر ساخت قدرتمند و بروز به شما ارائه می‌دهد که به همراه متنوع‌ترین نرم‌افزارهای گرافیکی آماده از جمله 3dmax، lumion vantage cinema 4d و … تدارک دیده شده تا شما بدون دغدغه تامین و خرید یک سیستم کامل سخت‌افزاری و با هزینه‌ای اندک سخت‌افزاری قدرتمند در اختیار شما قرار بگیرد و به راحتی و با چند کلیک ساده رندرینگ خود را انجام دهید.

این سرویس به صورت کاملا اختصاصی برای کاربران تدارک دیده شده و مانند یک سیستم شخصی تماما در اختیار شما قرار می‌گیرد.

همچنین متنوع‌ترین نرم‌افزارها و موتور رندرها توسط هوش مصنوعی در دسترس شما قرار دارد.

شما با استفاده از این سرویس دیگر نیازی به خرید سیستم گران قیمت نداشته و با یک هزینه بسیار بسیار کمتر سخت افزار قدرتمندی رو به صورت ابری در اختیار دارید و می‌توانید رندرینگ خود را با سخت افزار بسیار قدرتمند ابری در کمترین زمان انجام دهید.

سرورهای Gpu جت رندر که بر پایه رایانش ابری و هوش مصنوعی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد در زمینه رندر کردن فایل‌های سه بعدی گرافیکی انیمیشن و هر فایلی که نیاز به سخت‌افزار قدرتمند و قوی برای رندرینگ خصوصا کارت گرافیک بروز و قدرتمند و میزان رم بالا دارد استفاده می‌شود.

این سرویس مخصوص افرادی است که از نرم‌افزارهای GPU بیس استفاده می‌کنند و سخت‌افزار قوی برای رندرینگ در اختیار ندارند و نیازمند سخت‌افزار قدرتمند و با قیمت مناسب هستند.

جت رندر سرورهایی با توان بالا برای رندرینگ مبتنی بر GPU و CPU در رایانش ابری ارائه می‌کند. طراحان، هنرمندان، معماران و تولیدکنندگان محتوا می‌توانند از قدرت یک GPU، و یا چند GPU به طور همزمان و یا سرورهای CPU برای سرعت بخشیدن به زمان رندر خود استفاده کنند.

بله با توجه به تامین زیر ساخت مناسب و قدرتمند و همچنین استفاده از تکنولوژی رایانش ابری شما می‌توانید میزان رم، هارد، و همچنین تعداد هسته های Cpu رو ارتقا دهید.

در حال حاضر نرم‌افزارهای  3dsmax _ lumion _ vray _ corona _ vantage _ ciname 4d _ after effect _ perimier  _ twinmotion  blender بر روی سرورهای گرافیکی جت رندر در تمامی سرویس‌ها نصب هست. پرکاربردترین پلاگین‌های تخصصی و موتور رندرهای هر نرم‌افزار نیز بر روی تمامی نرم‌افزارها نصب است. همچنین در صورت نیاز به نرم‌افزار غیر از لیست نرم‌افزار های موجود کافی است از طریق پشتیبانی، نرم‌افزار و یا پلاگین مورد نیاز خود را اعلام بفرمایید تا تیم پشتیبانی فنی نرم‌افزار رو در اختیار شما قرار دهد. تمامی نرم‌افزارهای تدوین و ساخت ویدیو در تمامی ورژن ها در سرویس ها قابل ارائه است.

همچنین کاربران در حین استفاده از سرویس می‌توانند با دسترسی به اینترنت شبکه سرویس جت رندر  رایگان و با سرعت بسیار بالا در طول استفاده از سرویس هر نرم‌افزار و موتور رندر و یا پلاگین را دانلود و نصب نمایند.

سرویس‌های ابری جت رندر بر دو پایه سرورهای گرافیکی و سرورهای سی پی یو پیاده‌سازی شده است تا کاربران با توجه به بیس نرم‌افزاری مورد نیاز یکی از سرویس‌ها را انتخاب می‌کنند.

شما پس از انتخاب سرویس گرافیکی و یا سرویس‌های cpu موجود و مورد نظر و تهیه سرویس بلافاصله توسط تکنولوژی رایانش ابری سرویس و سخت‌افزار و نرم‌‎افزار مورد نظر شما در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

و شما می‌توانید فایل خود را آپلود کرده و با نرم‌افزار مورد نظر خود مدلینگ و یا رندرینگ خود را با سخت‌افزارهای قدرتمند انجام دهید.

برای اطلاع از چگونگی استفاده و سفارش سرویس‌ها از طریق پشتیبانی سایت و همچنین از طریق واتساپ شماره ۰۹۳۷۷۴۰۳۶۰۹ در ارتباط باشید.

با توجه به کاهش ارزش پول ملی و تحریم‌های بین‌المللی و همچنین نیاز به تامین هزینه بسیار زیاد یک سیستم قدرتمند سخت‌افزاری بروز، جت رندر با ارائه سخت‌افزار قدرتمند و بروز با قیمتی بسیار کمتر از تهیه سخت‌افزار قدرتمند شخصی این امکان را برای شما فراهم آورده است تا با کمترین هزینه بهترین سخت‌افزار رو در اختیار داشته باشید. همچنین هزینه های پنهان شما نیز کاهش پیدا می‌کند از جمله مصرف انرژی، سلامتی، عمر قطعات دستگاه شما و … این سخت افزار به صورت کاملا آنلاین در اختیار شما قرار داره و شما با سیستم شخصی خود و با اینترنت معمولی با اتصال به زیر ساخت از قدرت بسیار بالای سرویس ها لذت ببرید.

در حال حاضر نرم‌افزارهای  3dsmax _ lumion _ vray _ corona _ vantage _ ciname 4d _ after effect _ perimier بر روی سرورهای گرافیکی جت رندر در تمامی سرویس‌ها نصب هست. پرکاربردترین موتور رندرهای هر نرم‌افزار نیز بر روی تمامی نرم‌افزارها نصب است. همچنین در صورت نیاز به نرم‌افزار غیر از لیست نرم‌افزار های موجود کافی است از طریق پشتیبانی، نرم‌افزار و یا موتور رندر مورد نیاز خود را اعلام بفرمایید تا تیم پشتیبانی فنی نرم‌افزار رو در اختیار شما قرار دهد. تمامی نرم‌افزارهای تدوین و ساخت ویدیو در تمامی ورژن ها در سرویس ها قابل ارائه است.

همچنین کاربران در حین استفاده از سرویس می‌توانند با دسترسی به اینترنت شبکه سرویس جت رندر رایگان و با سرعت بسیار بالا بدون محدودیت حجم دانلود در طول استفاده از سرویس هر نرم‌افزار و موتور رندر و یا پلاگین را دانلود و نصب نمایند.

سرویس‌های ابری جت رندر بر دو پایه سرورهای گرافیکی و سرورهای سی پی یو پیاده‌سازی شده است تا کاربران با توجه به بیس نرم‌افزاری مورد نیاز یکی از سرویس‌ها را انتخاب می‌کنند.

در صورتی که هنگام استفاده از سرویس نرم‌افزار و دسکتاپ شما هنگ کرد اتصال ریموت را قطع کرده و مجددا باید وارد شوید همچنین باید از اتصال و سرعت مناسب اینترنت خود اطمینان حاصل کنید.

برای سرویس‌های خریداری شده بالای سه ساعت امکان تغییر سرویس و نوع نرم‌افزار انتخابی قابل تغییر است.

کاربر ۲۰ دقیقه قبل از اتمام سرویس باید نسبت به تمدید و شارژ اکانت خود به میزان نیاز خود اقدام کند. بدیهی است در صورت عدم شارژ اکانت توسط کاربر و اتمام سرویس بلافاصله دسترسی به سرویس قطع خواهد شد و تمامی فایل‌ها از جمله آپلود شده و رندر شده توسط کاربر بلافاصله حذف خواهد شد.

همچنین با استفاده از کیف پول اکانت کاربری شخصی می‌توانید نسبت به تمدید سرویس اقدام نمایید.

بله . تمام فایل‌های آپلود شده و دانلود شده در سرویس خریداری شده توسط کاربر بلافاصله پس از اتمام سرویس به صورت اتوماتیک حذف خواهند شد و به هیچ عنوان قابل بازگشت نخواهد بود.

پس از ساخت سرور و ثبت مشخصات سرویس در پنل کاربری زمان شروع سرویس محاسبه خواهد شد.

خیر. در هنگام استفاده از سرویس رندرینگ ابری تمام بار پردازشی هنگام رندر بر عهده سرورهای ابری خواهد بود و به هیچ عنوان سخت‌افزار و سیستم کامپیوتر کاربر هنگام رندرینگ ابری درگیر نخواهد شد و کامپیوتر کاربر وظیفه اتصال و نمایش رو ایفا خواهد کرد.

سرویس‌های GPU BASE سرویس‌های مبتنی بر پردازش گرافیکی هستند و با نرم‌افزارهای با پایه گرافیکی مانند لومیون، ویری، ونتیج، افتر رفکت و ... سازگار هستند. در سرویس‌های GPU BASE پردازش اصلی توسط کارت گرافیک قدرتمند صورت میگیرد و از CPU ضعیف‌تری برخوردار هستند. اما در سرویس‌های CPU BASE پایه محاسبات پردازشی رندر بر عهده CPU می‌باشد و در این سرویس‌ها از کارت گرافیک ضعیف‌تری برخوردار هستند و نقش پردازش اصلی رو CPU انجام خواهد داد همچنین برای استفاده از سرویس‌های CPU BASE باید نرم‌‎افزار مناسب نیز انتخاب شود مانند موتور رندر کرونا که بر پایه CPU BASE است.

بله . تمام سرویس‌های تحویلی به کاربران به صورت اختصاصی است و توسط آی پی اختصاصی و سخت‌افزار اختصاصی در اختیار کاربر قرار می‌گیرد و در پایان زمان سرویس کاربر منابع سرویس آزاد خواهد شد.

برای آپلود فایل دو روش وجود دارد روش انتقال از طریق Remote Desktop ویندوز و روش دوم به صورت آپلود در فضای ابری رایگان و دانلود آن در سرویس رندرینگ ابری. برای فایل‌های حجم بالا روش دوم مقرون به صرفه‌تر است.
در روش دانلود فایل نهایی هم مانند روش آپلود دو روش وجود دارد روش اول انتقال از طریق Remote Desktop و روش آپلود در فضای ابری رایگان و در این روش هم در صورت بالا بودن حجم فایل کاربر باید فایل داخل سرویس رندرینگ رو در فضای ابری رایگان آپلود کند و در سیستم شخصی خود دانلود کند.

در زمان اتصال کاربر به سیستم رندرینگ ابری داخل سرویس به اینترنت پر سرعت رایگان متصل است و هیچ محدودیت دانلودی وجود ندارد همچنین سرعت دانلود و آپلود نیز با سرعتی بالاتر از اینترنت ADSL انجام می‌شود.

لازم به ذکر است اینترنت کاربر برای اتصال و آپلود و دانلود خارج از سرویس رندرینگ ابری محاسبه خواهد شد.